EMSY …robíme web lepším
webdesign | webaplikácie | e-shopy | poradenstvo
registrácia domén | webhosting | grafika

+421 948 019 421, info@emsy.sk, www.emsy.sk

ČO ROBÍME?

Aktulne projekty
Resort promotions

KLIENT:
Resort Promotions s. r. o.
POPIS:
Vytvorenie internetovej prezentácie cestovnej kancelárie podľa požiadaviek klienta, administrácia k stránke.KLIENT:
Kvant spol. s. r. o.
POPIS:
Prerobenie e-shopu www.skola.sk. Komunikácia e-shopu s ekonomickým systémom Pohoda a integrácia do TYPO3 CMS.Superreality

KLIENT:
Superreality s. r. o.
POPIS:
Kompletná prerábka realitného portálu. Vytvorenie nového dizajnu, vyladenie databázy, nová výkonná administrácia.kontakty

Martin Vesel - EMSY
IČO: 43 676 014
DIČ: 1076203381

Tel.: +421 948 019 421
ICQ #: 213-563-740
Skype: martin.vesel
E-mail:  info@emsy.sk


EMSY … robíme web lepším

To, či sme v oblasti tvorby webových stránok, marketingu a ich „príbuzných“ pre Vás tá pravá firma, skutočne nevieme. S našimi službami môžete byť spokojní, ale aj nemusíte a nebude to nijako súvisieť s ich nedostatočnou kvalitou.

V 80 % prípadoch vraj zamestnanci opúšťajú svoje zamestnanie nie preto, že by ho nezvládali a chýbali im preň schopnosti, ale kvôli kolektívu (atmosfére, filozofii). Nemôže niečo na tento princíp platiť aj medzi firmami a klientmi v oblasti služieb? My si myslíme, že áno.

Žiadna firma, ani tá naša, nemôže uspokojiť každého klienta. Naše služby poskytujeme tak, ako nám je najbližšie a ako najlepšie vieme. Nesnažíme sa byť dobrí vo všetkom. Napríklad, nemáme ambície patriť k najrýchlejším a najlacnejším, pretože sa zameriavame na kvalitu. Zbytočne sa neprispôsobujeme iba preto, aby sme vyhoveli čo najviac klientom. Špecializujeme sa, aby sme vyhoveli tým „našim“ a získali tak viac, ako iba klientov.

Sme radi, že to čo robíme, nás baví a napĺňa. Ešte väčšiu radosť však máme z toho, ako to robíme.

Je nám bližšie sľúbiť menej a splniť to, ako nenaplniť veľký sľub. Je nám bližší nevšedný a ambiciózny projekt, než monotónna „pásová výroba“. Je nám bližší nedokonalý nápad, niečo neokukané, ako dokonalé klišé či kópia. Je nám bližšia pomalšia kvalita, než rýchlejšia kvantita. Je nám bližší vrodený zmysel pre kvalitu a poctivosť, ako naučená profesionalita.

Partneri

Martin Vesel - EMSY, IČO: 43 676 014, DIČ: 1076203381
Kontakty: tel. +421 019 421, mail: info@emsy.sk, ICQ #: 213-563-740, web: www.emsy.sk

© 2009 emsy. Všetky práva vyhradené. Použitie možné iba s písomným súhlasom emsy.