EMSY …robíme web lepším
webdesign | webaplikácie | e-shopy | poradenstvo
registrácia domén | webhosting | grafika

+421 948 019 421, info@emsy.sk, www.emsy.sk

ČO ROBÍME?

Aktulne projekty
Resort promotions

KLIENT:
Resort Promotions s. r. o.
POPIS:
Vytvorenie internetovej prezentácie cestovnej kancelárie podľa požiadaviek klienta, administrácia k stránke.KLIENT:
Kvant spol. s. r. o.
POPIS:
Prerobenie e-shopu www.skola.sk. Komunikácia e-shopu s ekonomickým systémom Pohoda a integrácia do TYPO3 CMS.Superreality

KLIENT:
Superreality s. r. o.
POPIS:
Kompletná prerábka realitného portálu. Vytvorenie nového dizajnu, vyladenie databázy, nová výkonná administrácia.kontakty

Martin Vesel - EMSY
IČO: 43 676 014
DIČ: 1076203381

Tel.: +421 948 019 421
ICQ #: 213-563-740
Skype: martin.vesel
E-mail:  info@emsy.sk


Naša filozofia

… je skutočná a úprimná. Nebola vytvorená kvôli tomu, aby sme do „naša filozofia“ mali čo dať. Vznikala dávno predtým – v nás, ako v ľuďoch.

Je nám bližšie sľúbiť menej a splniť to, ako nenaplniť veľký sľub. Sú nám bližšie nevšedné a ambiciózne projekty, ako monotónna „pásová výroba“. Je nám bližší nedokonalý nápad, niečo neokukané, ako dokonalé klišé či kópia. Je nám bližšia pomalšia kvalita, než rýchlejšia kvantita. Je nám bližší vrodený zmysel pre kvalitu a poctivosť, ako naučená profesionalita.

Nemáme radi prehnanú formálnosť, divadlo a masky. Uprednostňujeme úprimnú, priamočiaru a efektívnu komunikáciu, avšak rovnako aj ľudskosť, trpezlivosť a pohodovú atmosféru, pretože v skutočnosti medzi sebou nespolupracujú firmy s firmami, ale len ľudia s ľuďmi. Keď sa nám niečo (ne)páči, (ne)pozdáva alebo máme čosi na srdci, vyjadríme sa. Nebudeme iba čakať na pripomienky, návrhy predložíme aj sami. To isté by sme uvítali u svojich klientov.

Vieme, že firmy, ktoré sa snažia byť firmami pre všetkých sa zahrávajú s utópiou. Nechceme mať veľa klientov. Chceme mať tých „pravých“, s ktorými si „sadneme“ a budeme rozumieť, s ktorými si vzájomne zjednodušíme a spríjemníme prácu, ktorí nám dajú dostatok voľného priestoru a budú nám dôverovať a ktorí budú v neposlednom rade bezproblémoví platiči ;-)

Nie sme lacní, nepredávame cenu, pretože poznáme svoju cenu. Ponúkame služby s pridanou hodnotou. Nie sme drahí, pýtame si iba koľko si zaslúžime.

Martin Vesel - EMSY, IČO: 43 676 014, DIČ: 1076203381
Kontakty: tel. +421 019 421, mail: info@emsy.sk, ICQ #: 213-563-740, web: www.emsy.sk

© 2009 emsy. Všetky práva vyhradené. Použitie možné iba s písomným súhlasom emsy.