EMSY …robíme web lepším
webdesign | webaplikácie | e-shopy | poradenstvo
registrácia domén | webhosting | grafika

+421 948 019 421, info@emsy.sk, www.emsy.sk

ČO ROBÍME?

Aktulne projekty
Resort promotions

KLIENT:
Resort Promotions s. r. o.
POPIS:
Vytvorenie internetovej prezentácie cestovnej kancelárie podľa požiadaviek klienta, administrácia k stránke.KLIENT:
Kvant spol. s. r. o.
POPIS:
Prerobenie e-shopu www.skola.sk. Komunikácia e-shopu s ekonomickým systémom Pohoda a integrácia do TYPO3 CMS.Superreality

KLIENT:
Superreality s. r. o.
POPIS:
Kompletná prerábka realitného portálu. Vytvorenie nového dizajnu, vyladenie databázy, nová výkonná administrácia.kontakty

Martin Vesel - EMSY
IČO: 43 676 014
DIČ: 1076203381

Tel.: +421 948 019 421
ICQ #: 213-563-740
Skype: martin.vesel
E-mail:  info@emsy.sk


... robíme web lepším

Pri tvorbe web stránky nás nezaujíma iba grafika, obrázky, texty (ich obsah), ale aj tie jej časti, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné a veľa tvorcov web stránok im nevenuje pozornosť.

… riadime sa W3C štandardmi

W3C je medzinárodné konzorcium vydávajúce štandardy pre web, ktorými sa riadi aj drvivá väčšina prehliadačov. Poznáme tieto štandardy a riadime sa nimi aj my, čo znamená, že všetky nami vytvorené web stránky sa zobrazia správne.

… použiteľnosť (user-friendly)

Vhodnou voľbou farieb a ich pomerom, umiestnením a grafickým vyhotovením menu (navigácie), logickým usporiadaním (pod)sekcií a ich odpovedajúcim pomenovaním, dostatočne rozoznateľnou zmenou odkazov od obrázkov a textu pri prebehnutí kurzoru ponad ne dosiahneme čo najviac možnú intuitívnu, prehľadnú a logicky usporiadanú web stránku, portál či e-shop. Zabránime tak frustrácií návštevníkov, vytvoríme dobrý dojem, zvyšime obľúbenosť a dobu návštevy Vašich stránok.

… print verzia stránky

Vašu web stránku nastavíme tak, aby sa pri jej tlačení vytlačil iba samotný obsahu, t. j. bez hlavičky, navigácie, bannerov atď. Vytlačený text môžeme naformátovať (zvoliť písmo, veľkosť, medziriadkové a medziznakové medzery, zarovnanie…) nezávisle od zobrazenia v internetovom prehliadači. Postačí Vám iba kliknúť na ikonku tlače vo vašom prehliadači.

… typografia

Na typografiu sa často zabúda, aj keď vačšinu obsahu stránok tvorí práve text. Postaráme sa o vhodné rozvrhnutie a zarovnanie obsahu, správne riadkovanie, rezy písma, použitie interpunkcie, formátu čísel… Vaše stránky tak vďaka správnej typografii získajú prehľadnosť a s ňou spojený estetický a profesionálny vzhľad textu.

Martin Vesel - EMSY, IČO: 43 676 014, DIČ: 1076203381
Kontakty: tel. +421 019 421, mail: info@emsy.sk, ICQ #: 213-563-740, web: www.emsy.sk

© 2009 emsy. Všetky práva vyhradené. Použitie možné iba s písomným súhlasom emsy.