EMSY …robíme web lepším
webdesign | webaplikácie | e-shopy | poradenstvo
registrácia domén | webhosting | grafika

+421 948 019 421, info@emsy.sk, www.emsy.sk

ČO ROBÍME?

Aktulne projekty
Resort promotions

KLIENT:
Resort Promotions s. r. o.
POPIS:
Vytvorenie internetovej prezentácie cestovnej kancelárie podľa požiadaviek klienta, administrácia k stránke.KLIENT:
Kvant spol. s. r. o.
POPIS:
Prerobenie e-shopu www.skola.sk. Komunikácia e-shopu s ekonomickým systémom Pohoda a integrácia do TYPO3 CMS.Superreality

KLIENT:
Superreality s. r. o.
POPIS:
Kompletná prerábka realitného portálu. Vytvorenie nového dizajnu, vyladenie databázy, nová výkonná administrácia.kontakty

Martin Vesel - EMSY
IČO: 43 676 014
DIČ: 1076203381

Tel.: +421 948 019 421
ICQ #: 213-563-740
Skype: martin.vesel
E-mail:  info@emsy.sk


Webdesign

Internetové stránky

Firemná internetová stránka je v drvivej väčšine prípadov miesto, kde sa udeje rozhodujúci kontakt s Vašimi potenciálnymi zákazníkmi. Pri odporučení známeho, pri študovaní letáku zo schránky, pri hľadávaní vhodnej firmy nás zaujíma hlavne web stránka danej firmy. Práve na nej sa „láme chlieb“, či spravíte dobrý dojem, presvedčíte po grafickej a textovej stránke, poskytnete dostatok informácií na správnych miestach, za sprievodu prehľadnosti a vzbudíte tak to základné, bez čoho spolupráca snáď ani nemôže vzniknúť – dôveryhodnosť. Ak nepresvedčíte tu, častokrát nepresvedčíte vôbec.

Firemné portály, web-aplikácie, e-shopy …

Dôvod na zriadenie vlastného portálu, e-shopu môže byť rôzny. U web aplikácie to je zjednodušenie a zefektívnenie práce alebo procesu. Ak si však odmyslíme ich účel alebo obsah, užívateľská prívetivosť (použiteľnosť), správne funkcie a ich počet (radšej menej skutočne prínosných, ako veľa nevyužívaných) sú to, čo vyvoláva obľubu u  používateľov a návštevníkov a „núti“ ich opakovane sa vracať a zvyšovať tak mieru používania a návštevnosti.

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Aby web stránka plnila svoj účel, musí byť navštevovaná. Pomerne nenáročný a osvedčený spôsob ako zvýšiť jej návštevnosť je použiť techniky SEO (search engine optimization). Správne zvolenými kľúčovými slovami a optimalizáciou zdrojového kódu možno web stránku umiestniť na lepších (poprednejších) pozíciách pri výsledkoch vyhľadávania.

Adobe Flash - bannery, hry, prezentácie …

V oblasti technológie Adobe Flash Vám ponúkame celú škálu produktov, ktoré je možné pomocou nej vytvoriť. Od reklamných bannerov, cez animované, či interaktívne časti web stránok, až po komplexné webové aplikácie, prezentácie a hry, to všetko optimálne, efektívne, ale hlavne podľa vašich predstáv.

Martin Vesel - EMSY, IČO: 43 676 014, DIČ: 1076203381
Kontakty: tel. +421 019 421, mail: info@emsy.sk, ICQ #: 213-563-740, web: www.emsy.sk

© 2009 emsy. Všetky práva vyhradené. Použitie možné iba s písomným súhlasom emsy.